|
bardzo dobry mecz wisly , gargula bardzo dobrze , chyba nie ma sil na 90 minut bo zniknal pozniej , ale to chyba normalne jak sie malo gra , powininien troche nad tym popracowac
a kirmowi trzbea psychologa , pisalem o tym kilka razy , ewidentnie chlop sie spala psychicznie , technike ma tylko poprawic mu 'w glowie' i bedzie git
|