Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 13.08.2011, 19:24
bardzo dobry mecz wisly , gargula bardzo dobrze , chyba nie ma sil na 90 minut bo zniknal pozniej , ale to chyba normalne jak sie malo gra , powininien troche nad tym popracowac

a kirmowi trzbea psychologa , pisalem o tym kilka razy , ewidentnie chlop sie spala psychicznie , technike ma tylko poprawic mu 'w glowie' i bedzie git
Odpowiedz cytując