Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 13.08.2011, 19:22
My chcemy z taką grą i dyspozycją awansować do LM. Zaciąg letni nic do tej pory ciekawego nie pokazuje - jakość stanowią zawodnicy pozyskani wcześniej.
Odpowiedz cytując