Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 13.08.2011, 19:14
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz ,że zwyzywał Kirma przy karnym ? Mówił coś do niego ale mi to bardziej wyglądało na wsparcie , dodanie otuchy niż zwyzywanie aczkolwiek mogę się mylić .
Co myślicie o tym pierwszym karnym ? Był wg Was ? Wg mnie tak , obrońca skacze we własnym polu karnym z uniesioną ręką która później zmienia kierunek lotu piłki i nie ma tutaj żadnego znaczenia że to było nieumyślne zagranie .
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ozniej_go.html

Zobacz czy to wygląda na motywacje, poklepał go po plecach czy odbił się od niego?
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując