Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 13.08.2011, 19:08
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
Zamist wypowiadać się o meczu chciałbym poruszyć temat Małeckiego. On nikogo nie szanuje, zwyzywał sędziego kilka razy ale to, że zwyzywał Kirma bo nie dał mu karnego zwyzywał też jakiegoś innego naszego zawodnika za brak podania, strasznie mnie to wkurza jak ogladam mecz a Małecki wszystkich w koło poniża a sam tylko goni do przodu. Wiem,że ma poparcie kibiców ale to go nie zwalnia od myślenia.
Też mam wrażenie, że Małego przydałoby się zdzielić w czapę porem
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując