Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12673
Stary 13.08.2011, 17:57
Byłem ciekaw jak poradzą sobie nasi piłkarze na wypożyczeniach. Michał Chrapek zagrał 90 minut dla Kolejarza w wygranym meczu Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże (2:1). Michał Nalepa z kolei wszedł w 58 minucie po czerwonej kartce dla jednego z obrońców Ruchu Radzionków (2:2). Burliga wczoraj nie grał, a Skołorzyński gra bodajże jutro.
Odpowiedz cytując