Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4708
Stary 13.08.2011, 16:32
ważne info dla chłopaków z USA, przed chwilą RAF na shoutboxie wkleił więc daje tutaj żeby nie uciekło:

[Dzisiaj 17:30] RAF: do kibicow mieszkajacych w USA: mecz Wisly z Apoelem bedzie pokazany na kanale 124 i 125 (Time Warner) w czwartek
Odpowiedz cytując