MMMMM napisał(a):

|
Hej, mam dekoder od Canal Plus i nie działa mi opcja wyłączenia komentarza na C+Sport HD która rzekomo została dodana. Naciskam + i przelaczam z opcji polski na 'język' i ciągle słyszę tych irytujących 'fachowców' :/ Help
|
to wycisz głos co za roznica ?
