Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 13.08.2011, 14:41
to pewnie taki skrot myslowy ze jak nas jebia sredniaki z polskiej ligi to tym bardziej nie mamy szans z apoelem , dla mnie dzisiejszy dzien moglby nie istniec , liczy sie tylko awans do LM

a faktycznie przy tak duzej szansie rozczarowanie bedzie duzo wieksze niz do tej pory
Odpowiedz cytując