|
to pewnie taki skrot myslowy ze jak nas jebia sredniaki z polskiej ligi to tym bardziej nie mamy szans z apoelem , dla mnie dzisiejszy dzien moglby nie istniec , liczy sie tylko awans do LM
a faktycznie przy tak duzej szansie rozczarowanie bedzie duzo wieksze niz do tej pory
|