|
jest. przeciez nie ma inf o wyczerpaniu sie biletow.
a tak z innej beczki, jesli bylo to sory nie widzialem... co w wypadku gdybym chcial jechac np na Lechie, slyszalem ze KK mozna miec tylko w 1 klubie, wiec jak kupie bilet na Lechie?
Ostatnio edytowane przez Rafal-SWL : 13.08.2011 o godz. 14:23.
|