Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic1
Junior Member
Od: 07.2003
Skąd: Lublin
Offline
#
6265
13.08.2011, 14:20
potrzebuje kogoś kto kupi mi 5 biletów na apoel za fatygę 100 zł prosze o kontakt na priv.
WIsła to jest potęga ONLY WISŁA ALWAYS WISŁA
kibic1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic1
Znajdź inne posty napisane przez kibic1