Wit.Ek. napisał(a):

Wyobraxcie sobie jednak, że zamiast Zagłębia w sobote jest mecz z Legią albo derby.
Na mecz wtorkowy klub sprzedaje kilkanaście tysięcy biletów na Legie to samo...
Pije do tego, że te 10 kas nie było by w stanie sprzedać tych wszystkich miejsc, które klub sprzedać mógłby...
Na prawde, będzie paranoją jak bedziemy mieli niezapełniony stadion dlatego, że mamy za mało kas i niewydalają ze sprzedażą biletów
|
Sprzedaż biletów przez internet powinna znacząco rozładować zwiększone zainteresowanie.
Ktoś może wie kiedy zostanie uruchomiona?
I jak wtedy zostanie rozwiązana kwestia karty kibica, która nie będzie mogła zostać "przeciągnięta" przez terminal. Sporo osób (w tym ja) przejechało się na tym, że choć karta kibica nie obowiązuje na rozgrywkach UEFA, to jednak biletu bez karty nie mogą kupić, bo system podczas podania pesel-u wyrzuca, że jest na niego zarejestrowana karta i trzeba ją "przeciągnąć" przez terminal.
W moim przypadku do kosztów biletu trzeba było dołożyć koszt przesyłki karty kibica taksówką, bo nie miałem jej przy sobie.