Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
6259
13.08.2011, 13:29
jurukuru
napisał(a):
Był ktoś dziś do 12:30 po bilety na C na Apoel? Jak sytuacja wygląda?
Resztki biletów na G
(niecałe 3 pierwsze rzędy na G1)
Kolejka na 5 minut stania.
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy