Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15660
Stary 13.08.2011, 12:57
Jagiellonia - Korona > na razie 0:1, kolejny gol Zielińskiego w tym sezonie; chłopak zawsze miał duży potencjał, tyle że w Bytomiu miał również zbyt wielu "dobrych" znajomych do zabawy

Albo wreszcie zrozumiał, że piwko kilka razy w tygodniu niekoniecznie pomaga w rozwoju piłkarskim, albo jeszcze ekipy w Kielcach nie znalazł

... a tak w ogóle to strasznie się ten mecz ogląda... chwilami 2 liga (tak, nawet nie 1 liga, o tzw. ekstraklasie nie wspominając)

P.S. Frankowski to jest jednak ciągle "przekozak"... cały mecz słabo, ale kiedy dostał wreszcie fajną piłkę to bramkarz nawet nie drgnął
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez zizou : 13.08.2011 o godz. 14:23.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując