fan1906 napisał(a):

|
Labtec taaa.....Za to ty owszem .......zabłyszczałeś ,,,,,spostrzegawczością....hehe
|
ej, ja w poważaniu mam wszystkie święta kościelne w tym kraju, także zejdzie ze mnie ;p
@
Ja_Kibic - poszukaj na allegro, możesz tam kupić kapsle pepsi ( doładowania tel. w play ), te od coca-coli, te kody z kapsli z piwa żubr etc.
I na prawdę poszukaj dobrze, bo ostatnio babeczka sprzedawała bodaj 1000 kodów żubra + 4 kieliszki za chyba 30 złotych ?
Nie wiem na co Ci te kapsle, ale jak na konkurs to wydasz 3 dyszki i zawsze coś się trafi, a może i chałupę albo $$$ wygrasz ;-)
@
sanmac - zależy od rozumu ochroniarza.
Bo zakaz jest wnoszenia - sprzętu profesjonalnego. Wiesz lustrzanki, obiektywy, taki wielki sprzęt jest zabroniony.
Zwykłe cyfrówki bez problemu można wnieść ale....
aparat niżej to najzwyklejsza cyfrówka - ale jak ochroniarz zobaczy coś takiego w futerale, torebce panny czy w ręce - to powie Ci że to profesjonalny sprzęt i Cię nie wpuści..
Zalezy jaki jest Twój sprzęt ;p. Jakich gabarytów
