wislak93 napisał(a):

|
Jest możliwość wyrobienia karty dla 10 letniego chłopaka jeśli wniosek wypełnią rodzice, a przyjdzie go złożyć z pełnoletnim bratem?
|
Wg KC osoba poniżej 13 roku życia nie ma żadnej zdlonosci prawnej. Ale jeżeli ma podpisy rodziców, a z nim przyjdzie pełnoletni brat to nie widzę problemu. Jakby widzieli to mozesz im powiedziec to co ja tobie.
