Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6257
Stary 13.08.2011, 12:23
wislak93 napisał(a):Wyświetl post
Jest możliwość wyrobienia karty dla 10 letniego chłopaka jeśli wniosek wypełnią rodzice, a przyjdzie go złożyć z pełnoletnim bratem?
Wg KC osoba poniżej 13 roku życia nie ma żadnej zdlonosci prawnej. Ale jeżeli ma podpisy rodziców, a z nim przyjdzie pełnoletni brat to nie widzę problemu. Jakby widzieli to mozesz im powiedziec to co ja tobie.
Odpowiedz cytując