Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
6256
13.08.2011, 12:15
Jest możliwość wyrobienia karty dla 10 letniego chłopaka jeśli wniosek wypełnią rodzice, a przyjdzie go złożyć z pełnoletnim bratem?
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93