Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6256
Stary 13.08.2011, 12:15
Jest możliwość wyrobienia karty dla 10 letniego chłopaka jeśli wniosek wypełnią rodzice, a przyjdzie go złożyć z pełnoletnim bratem?
Odpowiedz cytując