|
Legia będzie bardzo groźna w tym sezonie , ale tylko wtedy gdy odpadnie ze Spartakiem . Skupi się na spotkaniach w lidze i wydaje się że Maciuś wyciągnął stosowne wnioski , co do prowadzenia tej drużyny .
Co do reszty zespołów , po spotkaniach które oglądałem , czołówka może być równie wyrównana co w tamtym roku , z tym że 'czołowym ' zespołom powinno zdarzać się mniej wpadek niż w poprzednim sezonie .
Kolejka nr 3 już powie nam sporo o niektórych zespołach .
Lechia czy Cracovia - która drużyna zanotuje 3 porażki z rzędu ? Obstawiam ze Craxa
GKS Bełchatów - Lech . Jeśli Lech wygra to tylko kolejny syganł że poprzedni sezon równiez nauczył ich bardzo dużo . Nie będą już tak głupio tracic punktów
Jaga - Korona - to powinien paśc remis . Jeszcze tego brakowało by po tych pucharowych kompromitacjach Jaga teraz sobie przypomniała że jeszcze niedawno 'była czolowym polskim zespołem ' . Jeśli Jaga znowu będzie ogrywać regularnie średniaków to będzie bardzo wysoko w tabeli .
dobrze by było żeby ŁKS cos ugrał w Warszawie , ale będzie cięzko ;p
|