http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/i...6,artykul.html
Nasza kadra, może być jeszcze bardziej międzynarodowa! że też go Smuda jeszcze nie powołał.. spełnia przecież wszystkie warunki..

Franek potrzebuje w kadrze ludzi, którzy mówią po polsku gorzej niż on, a o to naprawdę trudno. Nie wie ktoś na jakiej pozycji gra ten Ivo?