Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6756
Stary 13.08.2011, 11:24
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/i...6,artykul.html

Nasza kadra, może być jeszcze bardziej międzynarodowa! że też go Smuda jeszcze nie powołał.. spełnia przecież wszystkie warunki.. Franek potrzebuje w kadrze ludzi, którzy mówią po polsku gorzej niż on, a o to naprawdę trudno. Nie wie ktoś na jakiej pozycji gra ten Ivo?
Ostatnio edytowane przez Zienczuk8 : 13.08.2011 o godz. 11:35.
Groundhopper
Odpowiedz cytując