Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 13.08.2011, 11:12
Krav napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie było OT - koniecznie dzisiaj zwycięstwo, bo Legia wygrywając zaległy mecz będzie miała spory handicap jak na 3 kolejki. To samo ze Śląskiem. Tym bardziej, że za tydzień wyjazd do Kielc, gdzie nigdy nam łatwo się nie grało. Co do składu, to chciałbym zobaczyć najmocniejszy w tym momencie, ale mimo wszystko bez Meliksona. Niech sobie gość odpocznie, za niego np. Jirsak - w końcu jeden mecz konia w rundzie może zaliczyć
Może, ale Jirsak prędzej będzie grał za Wilka lub Sobolewskiego. W miejsce Meliksona najpewniej mógłby wyjść Garguła i całkiem możliwe, że tak się stanie. Ciekaw jestem czy nasz treneiro wprowadzi dziś na plac boju Ilieva czy Kirma. Cóż, zobaczymy jakie będzie podejście do tego meczu.
Odpowiedz cytując