Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6254
Stary 13.08.2011, 11:12
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,10...nie_Legii.html To tak apropos narzekania na sprzedaż biletów na Wiśle. Ten etap mamy jednak już dawno poza sobą.
Odpowiedz cytując