|
Akurat kibice to za Skorża stali cały czas ( a przynajmniej stowarzyszenie) tylko typowi sezonowcy i pikniki domagali się odejścia Maćka.
Ja tam Skorży życzę jak najlepiej - to dobry trener ale jak do tej pory nie radził sobie w sytuacjach kryzysowych - z biegiem lat będzie łapał doświadczenie i tak za 5-10 lat może być najlepszym Trenerem w Polsce.
|