Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 13.08.2011, 10:47
Przenieście tą dyskusję do tematu "Ekstraklasa". Tu rozmawiamy o meczu Wisły z Zagłębiem a nie o Legii i Lechu...

Co do meczu, trzeba wygrać i nic więcej dodawać nie trzeba.
Odpowiedz cytując