Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 13.08.2011, 09:34
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
No ja myślę, ze jak dziś nie wygramy to w ogóle stracimy szanse na mistrzostwo, przecież tylko 27 kolejek zostanie do końca sezonu

A co do sędziów to zdecydowanie najsłabszy w ekstraklasie jest Małek ...
ja bym powiedział więcej , wg niektóych to my już mamy finisz rozgrywek ligowych


przypuszczam że będzie jak zawsze, skromnie wygramy będzie płacz i krytyka że tak nisko , że styl nie taki , że Genkov nie trafił z metra na pustą ,

jak zremisujemy czy przegramy (tfłu ) to będzie ten sam poziom krytyki


jakiekolwiek dzisiaj czy za tydzień wyniki nie padną w spotkaniach ligowych , pójdą w zapomnienie po meczach z APOELem , możecie zaklinac rzeczywistość , ale nie ma w tej chwili ważniejszych spotkań dla Wiślaków . Lige mamy na codzień , na LM czekamy od.... 20 paru lat od jej powstania .
Odpowiedz cytując