Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 13 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
Od: 05.2011
Offline
#
110
13.08.2011, 08:54
Ludzie jaki odpoczynek dla najlepszych zawodnikow
Ciezko w to uwierzyc ale jezeli my dzisiaj przegramy to juz po trzeciej kolejce mozemy baaaardzo oddalic sie od mistrzostwa Polski;/
Matti88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti88
Znajdź inne posty napisane przez Matti88