|
To nie będzie łatwy mecz zwłaszcza ,że posędzije go Marciniak . Nie trawię tego arbitra i chyba nie jestem osamotniony i nie chodzi tylko o pomyłki ale on celowo drukuje mecze , bardzo się stara nieraz by jakaś drużyna nie wygrała ... bardziej od tego sędziego to wkur... mnie tylko Piasecki . Ci dwaj sędziowie nie powinni prowadzić meczów na takim poziomie i nie wiem czemu aż tak często są przydzielani do prowadzenia meczów Wisły? Już wolę sędziów z Warszawy od nich , może przesadzam ale zawsze gdy dowiem się że Ci sędziowie będą sędziować Wiśle mecz to mam dziwne obawy że jakiś karny zostanie podyktowany z kapelusza dla naszego przeciwnika albo ciągle będą faule w jedną stronę ...
|