Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15645
Stary 13.08.2011, 08:07
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Obiektywnie patrząc to jakby nie Melikson to nie byłoby żadnego z dwóch goli w rewanżu i mam duże wątpliwości czy taki Ćwielong strzeliłby z tej akcji na 2-1 w Łoweczu.
Ja tam nie widzialem w rewanżu pierwszego gola z udziałem Maora...
You'll Never Walk Alone!
Odpowiedz cytując