zim zum napisał(a):

|
Obiektywnie patrząc to jakby nie Melikson to nie byłoby żadnego z dwóch goli w rewanżu i mam duże wątpliwości czy taki Ćwielong strzeliłby z tej akcji na 2-1 w Łoweczu.
|
Ja tam nie widzialem w rewanżu pierwszego gola z udziałem Maora...