Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15634
Stary 12.08.2011, 22:49
zizou napisał(a):Wyświetl post
I do przodu
Inna sprawa, że tak od 65 minuty prawie wszyscy zawodnicy Górnika na tle Legii sprawiali wrażenie mega zmęczonych
Myslalem ze to tylko ja to zauwazylem, ok 80min to juz wszyscy buzie jak karpie pootwierane,
Odpowiedz cytując