Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
15634
12.08.2011, 22:49
zizou
napisał(a):
I do przodu
Inna sprawa, że tak od 65 minuty prawie wszyscy zawodnicy Górnika na tle Legii sprawiali wrażenie mega zmęczonych
Myslalem ze to tylko ja to zauwazylem, ok 80min to juz wszyscy buzie jak karpie pootwierane,
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio