Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15631
Stary 12.08.2011, 22:19
I do przodu

Pierwsza połowa zdecydowanie dla nas, przez większość czasu pełna kontrola bez większego wysiłku.
Druga połowa... Legia została w szatni i wyszła na boisko przy 1:1. Potem wyglądało to tak jakby Górnik został totalnie zaskoczony zmianą ustawienia (przesunięcie Radovica do środka po wejściu Żyro i Rybusa) i już do końca nie potrafił na to odpowiedzieć.

Zaskoczył mnie brak reakcji Nawałki właśnie na tą zmianę - widać było gołym okiem nawet przy utrzymującym się remisie, że bramki dla Legii są kwestią czasu (gol ze spalonego, 2 inne groźne akcje stworzone głownie przez Ljuboje i Radovica). Dla mnie to błąd trenera zabrzan pozwolił nam na zdominowanie końcówki i wygranie meczu.

Inna sprawa, że tak od 65 minuty prawie wszyscy zawodnicy Górnika na tle Legii sprawiali wrażenie mega zmęczonych
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując