Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
1473
12.08.2011, 22:18
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4-2(2-1)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Nunez, Palijć,Jirsak
Bramki: Małecki, Iliev,Biton,Diaz
coolibeer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coolibeer
Znajdź inne posty napisane przez coolibeer