Krav napisał(a):

Edit: kolejny raz domagam się podania przez Ciebie argumentów "za".
|
Metafory Tobie nie wytłumaczę a i argumentów nie mam

Dlaczego nie mam? Bo jestem trolem

..sobie jaja ze mnie robicie, a potem na polewnym forum puścicie. Aż mi wstyd, że tak długo dałem się wkręcać, że ktoś może nie rozumieć tej metafory, i że porażki Polskich klubów to porażki Wisły.
Może dałbym się dalej wkręcać, ale z nierozumieniem tej metafory to przesada

To otworzyło mi oczy. Mimo wszystko dowcip się Wam udał.
