Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 12.08.2011, 22:05
Krav napisał(a):Wyświetl post

Edit: kolejny raz domagam się podania przez Ciebie argumentów "za".
Metafory Tobie nie wytłumaczę a i argumentów nie mam
Dlaczego nie mam? Bo jestem trolem

..sobie jaja ze mnie robicie, a potem na polewnym forum puścicie. Aż mi wstyd, że tak długo dałem się wkręcać, że ktoś może nie rozumieć tej metafory, i że porażki Polskich klubów to porażki Wisły.


Może dałbym się dalej wkręcać, ale z nierozumieniem tej metafory to przesada
To otworzyło mi oczy. Mimo wszystko dowcip się Wam udał.
Odpowiedz cytując