Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 12.08.2011, 21:59
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
za trola pewnie będziesz miał bana, więc sobie edytuj przyjacielu.

Co do kasy..to jak ty ją chcesz zdobyć? Myślisz, że Wisła będzie wygrywała z ogórkami w lidze co nie wiedzą, że z autu nie ma spalonego a w Europie będzie co rok w LM?

Żeby była kasa to muszą być sukcesy, konkurencja i zwycięstwa polskich drużyn na wszystkich frontach.
Pozdrawiam.




Zawiła metafora? Wierzę, że jesteś zmęczony. Jutro zrozumiesz.


e:
Wy sobie chyba ze mnie jaja robicie Ile mozna...ile LAT można przerabiać ciągle to samo?
no tak, cypr mial takie sukcesy, ze nagle dorobili sie na nich dzięki czemu grają regularnie w grupach
a canal+ placi za karabach i wetre wilno 400 mln zł...
stadiony tez nam budują za sukcesy w pucharach...
pewnie śr. frekwencja w lidze tez skoczyła o 3 tyś bo sukcesy wielkie mamy
holendrzy do Wisly przyszli bo sukcesem okazało się odpadnięcie z ... Lewadią i Karabachem
A Ljuboja do Legii przyszedł bo ta wzięła pieniądze na niego z tytułu zwyciestw i awansów z Wetrą, FK Moskwa i Broendby

ps. użyłes porównania
ps2. dajcie juz mi tego bana bo nie moge na tym forum już
co nam jeszcze ciekawego powiesz? słuchamy...
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.08.2011 o godz. 22:18.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując