Antystenes napisał(a):

za trola pewnie będziesz miał bana, więc sobie edytuj przyjacielu.
Co do kasy..to jak ty ją chcesz zdobyć? Myślisz, że Wisła będzie wygrywała z ogórkami w lidze co nie wiedzą, że z autu nie ma spalonego a w Europie będzie co rok w LM?
Żeby była kasa to muszą być sukcesy, konkurencja i zwycięstwa polskich drużyn na wszystkich frontach.
Pozdrawiam.
Zawiła metafora? Wierzę, że jesteś zmęczony. Jutro zrozumiesz.
e:
Wy sobie chyba ze mnie jaja robicie Ile mozna...ile LAT można przerabiać ciągle to samo?
|
no tak, cypr mial takie sukcesy, ze nagle dorobili sie na nich dzięki czemu grają regularnie w grupach

a canal+ placi za karabach i wetre wilno 400 mln zł...
stadiony tez nam budują za sukcesy w pucharach...

pewnie śr. frekwencja w lidze tez skoczyła o 3 tyś bo sukcesy wielkie mamy

holendrzy do Wisly przyszli bo sukcesem okazało się odpadnięcie z ... Lewadią i Karabachem
A Ljuboja do Legii przyszedł bo ta wzięła pieniądze na niego z tytułu zwyciestw i awansów z Wetrą, FK Moskwa i Broendby
ps. użyłes porównania

ps2. dajcie juz mi tego bana bo nie moge na tym forum już

co nam jeszcze ciekawego powiesz? słuchamy...