|
Wczoraj klub sprzedał 3900 biletów w ciagu prawie 11 godzin.
Kolejki były jakie wszyscy wiemy.
Wyobraxcie sobie jednak, że zamiast Zagłębia w sobote jest mecz z Legią albo derby.
Na mecz wtorkowy klub sprzedaje kilkanaście tysięcy biletów na Legie to samo...
Pije do tego, że te 10 kas nie było by w stanie sprzedać tych wszystkich miejsc, które klub sprzedać mógłby...
Na prawde, będzie paranoją jak bedziemy mieli niezapełniony stadion dlatego, że mamy za mało kas i niewydalają ze sprzedażą biletów
|