Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6247
Stary 12.08.2011, 21:49
Wczoraj klub sprzedał 3900 biletów w ciagu prawie 11 godzin.

Kolejki były jakie wszyscy wiemy.

Wyobraxcie sobie jednak, że zamiast Zagłębia w sobote jest mecz z Legią albo derby.
Na mecz wtorkowy klub sprzedaje kilkanaście tysięcy biletów na Legie to samo...

Pije do tego, że te 10 kas nie było by w stanie sprzedać tych wszystkich miejsc, które klub sprzedać mógłby...
Na prawde, będzie paranoją jak bedziemy mieli niezapełniony stadion dlatego, że mamy za mało kas i niewydalają ze sprzedażą biletów
Odpowiedz cytując