Antystenes napisał(a):

Zawiła metafora? Wierzę, że jesteś zmęczony. Jutro zrozumiesz.
|
Jak myślisz, że mnie wyprowadzisz,z równowagi, to się grubo mylisz. Miałem wolne w pracy dziś, więc jestem wypoczęty. Ale dalej nie rozumiem, co Ty wystukujesz na klawiaturze. Po raz kolejny ktoś Cie pyta o racjonalne argumenty, a Ty wylatujesz z jakimiś tekstami z dupy o zawiłcyh metaforach

Czy TY w ogóle rozumiesz słowo metafora ?

Chyba nie za bardzo. Przykleję Ci, może się czegoś w końcu na wakacjach nauczysz.
Cytat:
|
Metafora (gr. μεταφορά), inaczej przenośnia – językowy środek stylistyczny, w którym obce znaczeniowo wyrazy są ze sobą składniowo zestawione, tworząc związek frazeologiczny o innym znaczeniu niż dosłowny sens wyrazów, np. "od ust sobie odejmę" lub "podzielę się z wami wiadomością"
|
Niech się kończą już te wakacje, bo od trollowania takich typów jak Ty niedobrze się robi.
Edit: kolejny raz domagam się podania przez Ciebie argumentów "za".