Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12670
Stary 12.08.2011, 21:45
Mocny napisał(a):Wyświetl post
za wczesnego skorzy to raczej kazdy mu pamietal zmarnowany poprzedni sezon , nie trafianie w pusta bramke z metra itp i glownego winowajce rewleacyjnego osmego miejsca w lidze
Nie chodziło mi o pierwsze tygodnie pracy Skorży, tylko pierwszy okres, gdy zespół dobrze funkcjonował. Choćby gdy graliśmy z Beitarem i Barceloną Paweł był przesadnie chwalony.
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Zresztą, nie widzę sensu się z Tobą przekrzykiwać. Zobaczysz do jakiego klubu pójdzie Melikson po fazie grupowej (LM/LE) i ile będzie kosztować.
Przeczytaj uważnie mój pierwszy post. Skup się na tym fragmencie:
jova napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Melikson utrzyma wysoką formę i pokaże klasę w spotkaniach z rywalami z wyższej półki, to wychwalanie go będzie miało sens. Teraz jest po prostu przedwczesne.
Ostatnio edytowane przez jova : 12.08.2011 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując