Mocny napisał(a):

|
za wczesnego skorzy to raczej kazdy mu pamietal zmarnowany poprzedni sezon , nie trafianie w pusta bramke z metra itp i glownego winowajce rewleacyjnego osmego miejsca w lidze
|
Nie chodziło mi o pierwsze tygodnie pracy Skorży, tylko pierwszy okres, gdy zespół dobrze funkcjonował. Choćby gdy graliśmy z Beitarem i Barceloną Paweł był przesadnie chwalony.
JrQ- napisał(a):

|
Zresztą, nie widzę sensu się z Tobą przekrzykiwać. Zobaczysz do jakiego klubu pójdzie Melikson po fazie grupowej (LM/LE) i ile będzie kosztować.
|
Przeczytaj uważnie mój pierwszy post. Skup się na tym fragmencie:
jova napisał(a):

|
Jeśli Melikson utrzyma wysoką formę i pokaże klasę w spotkaniach z rywalami z wyższej półki, to wychwalanie go będzie miało sens. Teraz jest po prostu przedwczesne.
|