palikot napisał(a):

....a!! Polska piłka była na dnie, bo nie było kasy! dzieki czemu dobry wypad polskiej drużyny był raz na 7 lat! zrozum to trolu! bedzie kasa, będziemy miec 2 nawet 3 ekipy LM i 4 w LE! i jedną z tych, bedzie Wisła a sześciu pozostałym oprócz zgód, bedziemy niezmiernie życzyć odpadnięcia!
bez odbioru!
|
za trola pewnie będziesz miał bana, więc sobie edytuj przyjacielu.
Co do kasy..to jak ty ją chcesz zdobyć? Myślisz, że Wisła będzie wygrywała z ogórkami w lidze co nie wiedzą, że z autu nie ma spalonego a w Europie będzie co rok w LM?
Żeby była kasa to muszą być sukcesy, konkurencja i zwycięstwa polskich drużyn na wszystkich frontach.
Pozdrawiam.
Zawiła metafora? Wierzę, że jesteś zmęczony. Jutro zrozumiesz.
e:
Wy sobie chyba ze mnie jaja robicie

Ile mozna...ile LAT można przerabiać ciągle to samo?