|
....a!! Polska piłka była na dnie, bo nie było kasy! dzieki czemu dobry wypad polskiej drużyny był raz na 7 lat! zrozum to trolu! bedzie kasa, będziemy miec 2 nawet 3 ekipy LM i 4 w LE! i jedną z tych, bedzie Wisła a sześciu pozostałym oprócz zgód, bedziemy niezmiernie życzyć odpadnięcia!
bez odbioru!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|