Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 12.08.2011, 21:24
palikot napisał(a):Wyświetl post
to ja nie jestem alfą i nie czytam wszystkich twoich postów serio
więc spróbuj w końcu odpowiedzieć, co takiego dobrego stało sie po awansie Legii i Widzewa do Lm w latach 90, naszych i Amiki dobrych występach w pucharach, reprezentacji na MŚ i ME? "pewnie dużo dobrego"
JA Ci odpowiem, jak ty mi odpowiesz co się stało z reprezentacją San Marino jak nie awansowała...do czego? Nigdzie nie awansowała! niczego nie zdobyła i gdzie jest? A gdzie jest Polska po sukcesach, które wymieniłeś?
Myślisz, że jesteśmy, gdzie jesteśmy bo przegrywamy z każdym, wszędzie i o wszystko? Tak jak marzysz? Nie przyjacielu. Nirwany jeszcze nie osiągnąłeś. Polska piłka jeszcze nie jest na dnie i mam nadzieję, że Legia przejdzie Ruskich.
Odpowiedz cytując