|
Widać, że Legia frajersko już przegrywać nie będzie. To będzie bardzo ciężki sezon dla Wisły i paradoksalnie mając o wiele lepszy skład będzie nam trudniej o mistrza. Bo Legia jak Lech na pewno będą prezentowały o wiele wyższy poziom niż w poprzednim sezonie. Atutem Lecha jest również to, że nie gra w pucharach. Mocny będzie też Śląsk, który ma równą kadrę i dobrego trenera.
Tak to widzę..
|