to ja nie jestem alfą i nie czytam wszystkich twoich postów serio

więc spróbuj w końcu odpowiedzieć, co takiego dobrego stało sie po awansie Legii i Widzewa do Lm w latach 90, naszych i Amiki dobrych występach w pucharach, reprezentacji na MŚ i ME? pewnie "dużo dobrego"