Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 12.08.2011, 21:18
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Wiem. Dlatego kilkukrotnie proponowałem, żeby zrobić na forum dwa oddzielne tematy meczowe.
Dla tych co lubią wyśmiać, jak polskie kluby przegrywają i dla tych co wolą jak wygra polska ekipa niż turecka czy rosyjska. Jedni nie wchodzą do tematu drugich i jest wreeeeszcie porządek.



To już było co rok kilkadziesiat razy omawiane..czy tam jak ja wole grochem o ściane rzucane. Kto śledził tematy meczowe wie.
Teraz trzeba wskazać odpowiednie tematy odpowiednim osobom..z tym, że jeszcze nie ma tematów.
to ja nie jestem alfą i nie czytam wszystkich twoich postów serio
więc spróbuj w końcu odpowiedzieć, co takiego dobrego stało sie po awansie Legii i Widzewa do Lm w latach 90, naszych i Amiki dobrych występach w pucharach, reprezentacji na MŚ i ME? pewnie "dużo dobrego"
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując