Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 12.08.2011, 21:12
Nie oddzielne tematy ale załóżcie sobie oddzielne forum !

Mam nadzieję że nikt nie pozwoli takiemu tematowi wisieć dłużej niż godzinę a jego założyciela odpowiednio nagrodzi.
Zapraszamy na forum.gazeta.pl - możecie się tam udzielać do woli na wszelkie tematy - tolerancja kwitnie i tańczy.

Nienawiść i kibicowanie zostaw prawdziwym fanom Wisły. Wyjdzie to dla dobra i forum i nas wszystkich.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując