|
Nie oddzielne tematy ale załóżcie sobie oddzielne forum !
Mam nadzieję że nikt nie pozwoli takiemu tematowi wisieć dłużej niż godzinę a jego założyciela odpowiednio nagrodzi.
Zapraszamy na forum.gazeta.pl - możecie się tam udzielać do woli na wszelkie tematy - tolerancja kwitnie i tańczy.
Nienawiść i kibicowanie zostaw prawdziwym fanom Wisły. Wyjdzie to dla dobra i forum i nas wszystkich.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|