yarow napisał(a):

Rozumiemy się, rozumiemy 
Uważam, że nie możesz oczekiwać od społeczeństwa polskiego jednolitego zdania. To nie jest możliwe.
Takiej jak wyżej podałeś wykładni "kibicowania" możesz oczekiwać od oficjeli, przedstawicieli PZPN, Rządu RP, Prezydenta RP czy szefa PKOL i wreszcie - bo w takiej konwencji napisałeś - dziennikarzy. Oni mogą tak z czystym sercem mówić i pisać. Kibic drużyny klubowej nie ma obowiązku patrzenia w podobny sposób jak ww. środowiska.
|
Wiem. Dlatego kilkukrotnie proponowałem, żeby zrobić na forum dwa oddzielne tematy meczowe.
Dla tych co lubią wyśmiać, jak polskie kluby przegrywają i dla tych co wolą jak wygra polska ekipa niż turecka czy rosyjska. Jedni nie wchodzą do tematu drugich i jest wreeeeszcie porządek.
To już było co rok kilkadziesiat razy omawiane..czy tam jak ja wole grochem o ściane rzucane. Kto śledził tematy meczowe wie.
Teraz trzeba wskazać odpowiednie tematy odpowiednim osobom..z tym, że jeszcze nie ma tematów.
