ej daj już spokój, przejdź się gdzies, dobrze Ci zrobi...

wiem, ze wakacje przerwa od szkoly itd, ale naprawde nie masz co robic tylko na forum siedzieć i umoralniac wiekszość osób która twierdzi inaczej podaje argumenty, do których nawet się nie odniesiesz? Za prowadzenie słowotoku powinny być bany, serio
czlowiek pyta sie co dobrego jedne wyskoki Wisły i Amiki dały poolskiej piłce, a ten cały czas swoje, że "dużo dobra"

masakra, co za troool
