Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 12.08.2011, 21:06
ej daj już spokój, przejdź się gdzies, dobrze Ci zrobi... wiem, ze wakacje przerwa od szkoly itd, ale naprawde nie masz co robic tylko na forum siedzieć i umoralniac wiekszość osób która twierdzi inaczej podaje argumenty, do których nawet się nie odniesiesz? Za prowadzenie słowotoku powinny być bany, serio
czlowiek pyta sie co dobrego jedne wyskoki Wisły i Amiki dały poolskiej piłce, a ten cały czas swoje, że "dużo dobra" masakra, co za troool
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując