Mocny napisał(a):

nie no czesto lubie sie pospierac z ludzmi ktorzy uwazali brozka z DOBREGO , bo moim zdaniem byl pilkarzem fratalnym , ale NAJLEPSZY ?!?!?
|
Grubo przesadzileś. Brożek Fatalny? Fatalny to był Pawełek. Pawła z chęcią bym jeszcze w Wiśle zobaczył, choć jestem przeciwnikiem powrotów do Wisły piłkarzy, którzy kiedyś grali w polskiej lidze ala Żuraw, MAtusiak, Niedzielan, itp.