Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12669
Stary 12.08.2011, 20:52
Mocny napisał(a):Wyświetl post

nie no czesto lubie sie pospierac z ludzmi ktorzy uwazali brozka z DOBREGO , bo moim zdaniem byl pilkarzem fratalnym , ale NAJLEPSZY ?!?!?
Grubo przesadzileś. Brożek Fatalny? Fatalny to był Pawełek. Pawła z chęcią bym jeszcze w Wiśle zobaczył, choć jestem przeciwnikiem powrotów do Wisły piłkarzy, którzy kiedyś grali w polskiej lidze ala Żuraw, MAtusiak, Niedzielan, itp.
Odpowiedz cytując