Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15602
Stary 12.08.2011, 20:33
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Ten spiker na Legii to facet czy kobieta?
Ma tak denerwujący głos, że drażni człowieka nawet sprzed komputera...
Mnie on zawsze cholernie denerwował tym swoim głosem a spikerem Legii jest od lat z mała przerwą .
Odpowiedz cytując