Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
15601
12.08.2011, 20:32
Nawet pokazując skrót pierwszej połowy potrafią być stronniczy. Pokazali wszystko co miała Legia w pierwszej połowie, pomijając sytuacje Górnika (ah przepraszam pokazali jedną
)
cartoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cartoo
Znajdź inne posty napisane przez cartoo