Antystenes napisał(a):

ok, wszyscy mamy w sercu jedną drużynę, ale potwierdź fakt, że ciężko przełamać tą nienawiść, bo nawet dobrze się z nią żyje, ale faktem jest, że jak się to zrobi, to widzi się wielkie perspektywy dla Wisły, które otwierają polskie kluby zwycięzając na arenie międzynarodowej?
Prawda oczywista. Silna liga, silne polskie kluby, dobre wyniki w Europie to silna Wisła.
|
Może kiedys dostaniesz po ryju od kibica Legii, Amiki to wtedy zmienisz zdanie co do nienawisci...
Jak widac bluzganie na twoj klub, czy flagi wiszące do góry kołami to za mało aby znienawidzic dana ekipy.