Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 12.08.2011, 20:21
ok, wszyscy mamy w sercu jedną drużynę, ale potwierdź fakt, że ciężko przełamać tą nienawiść, bo nawet dobrze się z nią żyje, ale faktem jest, że jak się to zrobi, to widzi się wielkie perspektywy dla Wisły, które otwierają polskie kluby zwycięzając na arenie międzynarodowej?
Prawda oczywista. Silna liga, silne polskie kluby, dobre wyniki w Europie to silna Wisła. A o to nam chodzi.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 12.08.2011 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując