Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15598
Stary 12.08.2011, 20:20
Legia póki co wybiła grę z głowy Górnikowi,szkoda że prowadza bo nic wielkiego w ofensywie nei pokazali,ale z drugiej strony Zabrzanie sa tragiczni. Podoba mi sie gra pressingiem Legii na całym boisku,to chyba ten plus tej taktyki Skorzy ze ma 3 drwali w pomocy i biegaja za rywalem.
Odpowiedz cytując