|
Legia póki co wybiła grę z głowy Górnikowi,szkoda że prowadza bo nic wielkiego w ofensywie nei pokazali,ale z drugiej strony Zabrzanie sa tragiczni. Podoba mi sie gra pressingiem Legii na całym boisku,to chyba ten plus tej taktyki Skorzy ze ma 3 drwali w pomocy i biegaja za rywalem.
|