Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15589
Stary 12.08.2011, 19:54
Legia gra to co zwykle - dzidy na Ljuboje albo podania na skrzydła do Manu lub Radovica, ci schodzą do środka i próbują rozgrywać. Wygrywają tylko dzięki temu, że Górnik wyjątkowo w tym meczu na bardzo wiele pozwala... Ale przynajmniej miło się ogląda
Odpowiedz cytując