|
Legia gra to co zwykle - dzidy na Ljuboje albo podania na skrzydła do Manu lub Radovica, ci schodzą do środka i próbują rozgrywać. Wygrywają tylko dzięki temu, że Górnik wyjątkowo w tym meczu na bardzo wiele pozwala... Ale przynajmniej miło się ogląda
|