Junior_Battle napisał(a):

Wogole przypatrzcie się na trio Stawarczyk - Szyndrowski-Grodzicki
straszne buraki...
|
Może lepiej powiedzieć przeciętniaki czy drewniaki. Burak to chyba odnosi się do kwestii poza piłkarskich (chamstwo, prymitywizm itd).
A niby jakich ma mieć piłkarzy jeden z biedniejszych klubów w lidze? Mają piłkarzy w swoim zasięgu finansowym. Chcieli się pozbyć "mega gwiazdy Komaca" ale się nie udało bo chętnych nie ma. Więc i nie ma pieniędzy na innych lepszych piłkarzy. Ruch to klub który i tak gra ponad stan.